EN

Sosyal Medya Yönetimi

Netport Digital’in alanında uzman, genç ve dinamik kadrosuyla sosyal medya hesaplarınızın yönetimi emin ellerde! 360 derece hizmet veren bir dijital medya ajansı olarak aynı zamanda bir sosyal medya ajansı misyonuyla hareket ediyor, sosyal medya içerik yönetimi, raporlama, strateji hazırlama, kreatif tasarımlar ve temalar sunma, sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya takibi süreçlerini partnerlerimiz adına, partnerlerimizle birlikte yürütüyoruz.

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal medya hesaplarınızı analiz ediyor, eğer hesaplarınız mevcut değilse hangi mecralara ağırlık vermeniz gerektiği konusunda sizi yönlendiriyor, nasıl bir dil kullanmanız gerektiğini inceliyor ve sizlere nokta atışı kreatif çözümler sunuyoruz. Rakip analizi yapıyor, nasıl bir tasarım dili oluşturmanız gerektiğine dair sizlere kapsamlı bir çalışma hazırlıyor ve tüm analiz- yönetim – raporlandırma ve danışmanlık hizmetlerimizle markanızı dijital platformlarda en üst sıralara yerleştiriyoruz.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Dijital mecrada kurumsal kimliğinizi yansıtan bir dilinizin olması, 21. yüzyılın getirileri arasında yer alıyor. Sosyal medya hesaplarınızın belirli bir temada ilerlemesi, kurumsal renklerinize ve duruşunuza uygun tasarımlarla dilinizin bütünleşmesi, sizleri rakiplerinizin arasından sıyırıyor ve marka bilinirliğinizi üst sıralara taşıyor.

360 Derece Sosyal Medya Ajansı

Netport Dijital olarak dijital mecralardaki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve bu yenilikleri sosyal medya yönetimini yaptığımız partnerlerimizin hesaplarına yansıtıyoruz. İçerik Yönetimi Planlı paylaşımlarımızı haftalık ve aylık olarak ayırıyor, aynı zamanda anlık paylaşımlarımızla sosyal medya hesaplarınızın her daim aktif olmasını sağlıyoruz. Kreatif ekibimizle birlikte markanız adına farklı ve yaratıcı çözümler için beyin fırtınası yapıyor, hazırladığımız sosyal medya içeriklerini önceden onayınıza sunuyoruz. Sosyal medya takibinizi ise anlık olarak gerçekleştiriyor, markanız ile ilgili tüm gelişmeleri yakından izliyoruz.

Müşteri Sadakati

Sosyal medya sayfalarınıza gelen yorum ve mesajları en kısa sürede cevaplıyor, takipçi kitlenizin ilgi alanlarına göre içerikler üretiyor ve ilgilerinin canlı kalması adına kurumsal kimliğiniz ile ilintili ilgi çekici paylaşımlar yapıyoruz. Çözüm ortaklarımızın memnuniyetini temel hedefimiz olarak belirlediğimizden, partnerlerimizin müşterilerinin memnuniyeti için tüm sorumluluklarımızı yerine getiriyor, sosyal medya hesaplarının yönetimini devraldığımız işletmelerin dilek ve isteklerini en ön sıraya yerleştiriyoruz.

Online Kriz Yönetimi

Sosyal medya kriz yönetimi, markanızın itibarına ciddi anlamda zarar verebilecek olduğundan, önlemlerin önceden alınması ve kriz durumunda ne tür önemlerin alınması gerektiğinin bilinmesi büyük önem taşımakta. Netport Digital olarak, 16 yıllık tecrübemiz; genç, dinamik ve alanında uzman kadromuzla markanızın karşılaşabileceği her türlü saldırıya önceden önlem alıyor, olası bir kriz durumunda neler yapabileceğimizin analizini yapıyor ve markanızın değerini daha da artırarak durumu tüm kanallardan kontrol etme ve yönetme işlemlerini başarıyla tamamlıyoruz.

Markanızın sosyal medya yönetimi ile ilgili bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın
Müşterilerinizle Güçlü Bağlar Kurmak İstiyor ve İhtiyaçlarınıza Çözüm Arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
0.232.483 79 34 – 0555 989 12 44

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!