EN

Sosyal Medya Danışmanlığı

Doğru içerik, yaratıcı görsel ve nokta atışı stratejilerimizle markanızın sosyal medya üzerinden bilinirliğini ve takipçilerini arttırıyor, attığımız doğru adımlarla marka imajınızı güçlendiriyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz?

Sosyal Medya Moderasyonu

Netport Digital olarak sizi sosyal medyada nasıl bir stratejiyle hangi adımları atmanız gerektiği konusunda bilgilendiriyor, markanıza özel oluşturduğumuz strateji çerçevesinde metinler hazırlıyor ve bu metinleri kreatif görsel ve videolar hazırlayarak destekliyoruz. Paylaşımları aylık veya haftalık planlayarak size sunuyor, sizden gelen yorumlar doğrultusunda hazırladığımız içerik planlarında değişime gidiyor ve paylaşımlarımızı son haliyle sosyal medya hesaplarında yayımlıyoruz. Gelen soru ve yorumları anında cevaplıyor, takipçilerinizle iletişiminizde bir köprü görevi görüyoruz.

Sosyal Medya Stratejisi

Doğru bir sosyal medya stratejisi, markanızı dijital platformlarda üst sıralara çıkarır ve marka bilinirliğinizi offline mecralarda da güçlendirmenizde yardımcı olur. Bu nedenle doğru bir sosyal medya stratejisiyle ilerlemek, markanızın hangi sosyal medya platformlarında var olması, haftalık olarak kaç paylaşım yapılması gerektiğini bilmek, marka duruşunuza göre bir dil belirlemek ve belirli bir tasarımsal tema ile ilerlemek, stratejiyi oluşturan en önemli ögelerden olarak görülüyor.

Netport Digital olarak sosyal medyada size yol gösteriyor, hesaplarınızın en iyi şekilde yönetimini gerçekleştiriyor ve marka bilinirliğinizi kısa sürede en üst sıralara taşıyoruz. Kullandığımız dil ve yaratıcı görsellerimizle takipçilerinizin ilgisini her daim ayakta tutuyor ve paylaşımlarımızla sizlere yeni takipçiler, yani potansiyel müşteriler kazandırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya mecralarında markanız adına gerçekleştirdiğimiz paylaşımların görsel dilini, markanız ile ilgili yenilikleri, kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran paylaşımları ve hedef kitlenize uygun life style içerikleri üretiyor, bu içerikleri stabil görsel ve animasyon videolarıyla tamamlıyoruz.

21. yüzyılın getirilerini anlıyor, sosyal medya ile ilgili tüm yeniliklerden sizleri haberdar ediyor ve markanızın hesaplarına bu yenilikleri entegre ediyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ediyor, marka bilinirliğinizi ve sosyal medya platformlarındaki takipçilerinizi arttırmak amacıyla daha etkin ve daha dikkat çekici özellikleri markanıza uyarlıyor, böylece markanızın değerini dijital mecralarda da yükseltiyoruz.

Sosyal medyada doğru yönlendirme için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın
Müşterilerinizle Güçlü Bağlar Kurmak İstiyor ve İhtiyaçlarınıza Çözüm Arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
0.232.483 79 34 – 0555 989 12 44

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!