Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal İtibarınızı Güçlendirin

Markanızın konumlandırmasına uygun doğru içerik üretimi ile hedef kitlenize ulaşın ve beğeni toplayın. Markanın kurumsal diliyle bütünleşmiş gündemi takip eden paylaşımlar ile marka değerini ve bilinirliğini yükseltin.

 

İçerik Yönetimi

Netport sosyal medya yönetimi ile markanızın kurumsal kimliğine uygun içerikler üreterek sizi en doğru şekilde temsil eder. Bilgi verici, ilgi çekici ve haber değeri olan; metnin ve görselin uyum içinde olduğu özgün içerikler ile hedef kitlenin sempatisini toplar.

 

Planlı Paylaşım

Sosyal medya yönetiminin temel noktası olan haftalık veya aylık planlanmış içeriklerin paylaşımlarını üstlenen ve takibini yapan Netport Dijital, hayran kitlenizin genişlemesini ve müşteri etkileşiminin artmasını hedefler. 

 

Müşteri Sadakati

Sayfanıza gelen soruları markanızın ses tonuna uygun bir şekilde en kısa sürede cevaplar, daha fazla takipçi kazanmak ve var olan takipçileri kaybetmemek adına hedef kitlenin ilgi alanlarını araştırıp ona uygun içerikler üreterek müşteri sadakatini arttırır.

 

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal medyada yerinizi alın veya almayın, tüketici markanız hakkında konuşmaya devam edecektir. Veya yerinizi alsanız da ilgi çekemeyebilirsiniz. Bu süreç kontrolden çıktığında her geçen gün markanıza daha çok zarar veren bir durum haline gelebilir. Bu sebeple Netport sosyal medya hesaplarınızı doğru strateji ve planlama ile yönetir.Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markaya zarar verebilecek kriz anlarını önceden görebilmek çok önemlidir. Bunu yapabilmek için sürekli araştırmak ve senaryo çıkarmak gerekir. Netport herhangi bir krize sebep olabilecek konuları belirler ve önlem alır.

 

Sosyal medyadaki imajınızı doğru stratejiyle nasıl ve hangi içeriklerle yöneteceğinizi bize sorun.

 

BİZE ULAŞIN
Müşterilerinizle Güçlü Bağlar Kurmak İstiyor ve İhtiyaçlarınıza Çözüm Arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
0.232.483 79 34 – 0555 989 12 44

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!