EN

Açılış ve Lansman Toplantıları

Marka imajınızı yansıtan hedefe uygun yaratıcı organizasyonlarla farkınızı ortaya koyun

İlk İntiba

Bir şirket veya kurumun ilk kez hizmet vermeye başlaması veya bir ürünün ilk kez piyasaya sürülüşü marka imajı açısından çok etkilidir. Bu süreci iyi yönetmek, markaya en başından bir değer katar. Açılış organizasyonu ve lansman, markanın tanıtım eylemi olarak düşünülebilir.

Prodüksiyon

Netport size en uygun olan basın organlarını, mekan seçimini, ses ve ışık sistemlerini organize eder. Bunun yanı sıra davetiyeleri, personeli ve güvenliği, ulaşımı, park yerini ve ikramları sağlar. Organizasyonun en çok önem taşıyan süreçlerinden biri olan fotoğraf ve video çekimini gerçekleştirir.

Organizasyon

Günümüzde rekabetin iyice arttığını göz önünde bulundurursak bir ürün veya hizmetin piyasaya etkili bir giriş yapması için dikkat çekici olması ve markayı iyi yansıtması gerekiyor. Doğru mekan ve davetli, teknolojik prodüksiyon, anlaşılır mesaj gibi konular marka itibarının aynasıdır. Nasıl birisiyle tanıştığımızda ilk intiba önemliyse, bir ürün veya hizmetin tüketiciye ve basına kendini ilk defa sunması da özenli olmalıdır.

Ürün veya hizmetinizin doğru tanıtımı için bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Müşterilerinizle Güçlü Bağlar Kurmak İstiyor ve İhtiyaçlarınıza Çözüm Arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
0.232.483 79 34 – 0555 989 12 44

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!