Otellere Özel Web Sitesi Tasarımı

Yeni Web Siteniz ile Otelinizin Yıldızı Parlasın

Netport Digital olarak 17 yıllık web site yazılımı tecrübemizi 21. yüzyılın getirileri ve uzman kadrosuyla birleştiriyor ve sizlere tam olarak ihtiyacınız hizmeti sunuyoruz.

Otel web sitesi hazırlamak farklı bir iş. Yazılımından tasarımına, içeriğinden kullanılan görsellerine dek, Netport Digital olarak otelinizin lokasyonuna, müşteri portföyüne ve en önemlisi, sizin isteklerinize göre web sitenizi hazırlıyor, bir yandan marka bilinirliğinizi en üst seviyeye çıkarırken diğer yandan da satışlarınızı arttırıyoruz.

Doğru slogan ve alt metin seçiminden otelinizi en arama motorlarında en üst seviyelere çıkarak olan SEO yazımına, ihtiyacınız olan 360 derece hizmeti sağlıyoruz. Doğru anahtar kelimeleri kullanarak web sitenizi, otelinizin duruşunu yansıtan, adeta bir dijital kartvizitiniz haline getiriyoruz.

Mobil Uyumlu (Responsive) Otel Web Site Tasarımı

Otelinizin web sitesinin tasarımını mobil uyumlu (responsive) olarak gerçekleştiriyor ve bu şekilde potansiyel müşterilerinizin size her yerden her an ulaşabilmesini sağlıyoruz. Kurumunuzun renkleriyle oluşturduğumuz, size özel temanızla birlikte UX (kullanıcı deneyimi) süreçlerini izliyor ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkaran web siteleri tasarlıyoruz.

Her Dilde Otel Web Sitesi

İngilizce, Almanca, İtalyanca’nın dışında Japonca ve Çince web site yapımını da portföyümüzde barındırıyoruz. Dilediğiniz takdirde, otelinizin web sitesini farklı dillere de uyarlıyor, bu sayede müşteri portföyünüzün artmasına yardımcı oluyoruz. Kolay Yönetim Netport’un sunduğu kullanımı oldukça basit olan kontrol paneli ile internet sitenizin içeriğini kolayca değiştirip güncellemeleri hızlıca yapabilirsiniz.

Doğru İletişim

Biz, sizin ne istediğinizi anlıyor ve isteklerinize uygun, sizi arama motorlarında en üst sıralara taşıyacak mobil ve SEO uyumlu web siteleri üretiyoruz. Bu süreçte sizinle her daim iletişimde kalıyor, gerekli değişiklik ve geliştirmeleri sizinle birlikte yürütüyoruz. Sizi anlayan, ne istediğinizi bilen ve sizi dinleyen ekibimizle oteliniz için hayalini kurduğunuz web sitesini çok daha fazlasıyla birlikte sizin kullanımınıza sunuyoruz.

Doğru Yaklaşım

Netport Digital olarak otelinizin vizyonunu ve misyonunu iyice özümseyerek ihtiyacınız olan kurumsal görünümü belirliyor ve içeriklerimizi buna göre hazırlayarak size en uygun çözümü sunuyoruz.

BİZE ULAŞIN
Müşterilerinizle Güçlü Bağlar Kurmak İstiyor ve İhtiyaçlarınıza Çözüm Arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
0.232.483 79 34 – 0555 989 12 44

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!