Digital & Creative

Hedefleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda marka stratejinizin oluşturulması.

Marka stratejinizle uyumlu ve markanızı farklılaştıracak tasarım ve uygulamalar.

Profesyonel altyapıya ve markanızı farklılaştıran tasarımlara sahip web siteleri ve mobil sitelerin üretimi.

Markanıza uygun, özgün ve kreatif içeriklerimizle müşterilerinizle ölçülebilir ve etkin iletişim kuruyor, en geniş online toplulukları takip ediyor ve moderasyonlarını yapıyoruz.

Firmanızın başarı kriterlerine göre analiz ve ölçümler, doğru online pazarlama stratejileri için gerekli veriler üzerinden web sitenizi iyileştirici ve geliştirici çözümler.

Web sitesi durum analizi, yol haritasının belirlenmesi, anahtar kelime analizi, SEO uyumlu altyapı geliştirme, içerik oluşturma.

Şirketinizin dijital durumunu gözden geçirme, marka stratejinize uygun dijital stratejiyi oluşturma, müşteri sayınızı arttırmaya yönelik web sitelerini ve mikro siteleri oluşturma.

Müşteri sayınızı arttırmaya yönelik web bannerlarının tasarlanması, Google AdWords hesaplarının ve internet reklamlarının yönetilmesi.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ürünlerinizin, etkinliklerinizin fotoğraf çekimleri, tanıtım ve etkinlik videosu çekimleri, tanıtım çalışmalarınıza destek olacak radyo jingle çalışmaları.

İhtiyaç ve hedeflerinize uygun kampanya stratejileri.

Doğru kitleyle doğru yerde, doğru zamanda ve doğru şekilde karşılaşacak iletişim stratejileri oluşturulması ve uygulaması, medya harcamalarınızın fayda maliyet dengesi doğrultusunda yapılması ve raporlanması.


Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!